Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
     
 • Vücüt Kitle İndeksi Ölçme
 • Şişmanlığın tespit edilmesinde vücuttaki yağ oranının bilinmesi gerekir.
  Güzellik salonlarımızda Vücudumuzdaki yağ oranını, kas oranını, su miktarını ölçen cihazlar kullanılarak ölçüm yapılır. Benzer yöntemle iç organ çevresinde yağlanmayı da ölçen cihazlar bulunmaktadır. Bu ölçümlerde ayrıca yaşınıza göre metabolizma hızınızda hesaplanır.
   
 • Ultrakavitsayon (Ultrasound) İle Amelyatsız İncelin
 • Ultrakavitasyon yöntemi, yazılımı sayesinde etkinleştirilmiş, kuvvetlendirilmiş, güvenli ve acısız bir ultrason uygulamasıdır. Cerrahi işlem gerektirmez. Uygulama esnasında ve sonrasında birkaç saat kadar süren hafif bir ısı hissedilebilir. İşlem esnasında işitilen, sadece o kişi tarafından işitilen yüksek bir vızıltı olmaktadır, işlem biter bitmez ses de kesilmektedir.Kurtulmak istenilen, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir. Makinenin bir diğer özelliği de ayarı değiştirilerek güçlü ultrason dalgaları aynı zamanda cilt sıkılaştırması için fayda sağlamaktadır.İlk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşip küçülme hissediliyor. Gözle görülür sonuçları da 15. günden itibaren gözlenebilmektedir.

   
 • X Cavitasyon
 • X-cavitasyon ile iğneli olarak yapılan kliniklerdeki bütün programları iğnesiz acısız ve güvenle yaptırabilirsiniz. 32 khz kavitasyon ile yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabilir, 10 mhz Radyo Frekans dalgaları ile selülitlerinize veda edebilir, Vücudunuzu fit hale sokabilirsiniz. İğnesiz mezoterapi yöntemi ile yine Lipoliz, Anti Aging cilt yenileme lifting,Selüliti yok eder sizin en az beş yaş gençleşmenize yardımcı olur. X-Cavitasyon yöntemi ile göz torbalarından, kırışıklıklarınızdan ve göz morluklarınızdan kurtulabilirsiniz.

   
 • Radyo Frekans Dalgaları İle Her Zaman Gergin Fit Görünmek İçin
 • RF teknolojisi sadece yüzeysel dokularda değil, en önemlisi cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Metabolizmayı artırarak yağ hücrelerinden sıvı yağ salgılatır, böylece inatçı, sert lokalize yağ ve selüliti dağıtır. Paralelinde, ısınan yağ hücreleri kollajeni ısıtmaya devam eder. Kollajen ısınıp uyarılarak hemen o anda bir kontraksiyon oluşturur, bu da daha sonra derin cilt katmanlarının yeniden şekillenmesiyle devam eden yeni kollajen oluşumunu destekleyerek, daha düz ve sıkı bir ciltle sonuçlanır.
  Bu yöntemde kullanılan radyo frekansları üst yüzeyde olan yağ tabakasına ve en derinde bulunan yağ tabakasına birden işleyerek olanları patlatır. Kolejen dokuyuda ısıtarak sıkılaşmasını ve düz bir görünüm almasını sağlamaktadır. Patlayan yağ dokuları sıvılaşmış halde idrar yolu ile dışarı atılır.
  Bu uygulama en ideal olan haftada 2 seans yapılmaktadır. Yağlardan tamamen kurtulmak için uzmanlarımızın tavsiye ettiği seans süresince devam etmek önemlidir. Şu kadar seans sürer demek yanlış olur çünkü, yağlanmanın boyutu kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Seanslarda ancak bir ön muayene sonrasında kesinleşir.
   
 • Lenf Drenaj
 • Diyet ve sporla verilen kilolar sonucunda vücudu sıkılaştırmak, vücutta biriken toksin ve ödemi atmak, dolaşım bozukluğu problemini en aza indirmek ve lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak için kullanılan bir yöntemdir. Seanslara gün aşırı devam edilebilir. Bir seans ortalama 30 dk. Sürer.

   
 • Vakum
 • Deri ve deri altı dokularına negatif basınç uygulaması prensibine dayanan bir masaj metodudur. Vakum uygulamasına alınan bölgelerde kan ve lenfatik dolaşım artar bu sayede doku drenajı sağlanır, uygulamayla deriden kasa kadar tüm cilt dokuları yeniden şekillenir. Vakum selülit tedavisinde, vücut kontür düzeltmesi ve lokal incelmede, sarkık derinin elastikiyetini arttırmada ve liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırmada kullanılır. Uygulama kişinin ihtiyacına göre 10 ila 20 seans değişen seans aralıklarıyla yapılabilir. Uygulama süresi 20-40 arasında değişmektedir.

   
 • Radyofrekans
 • Bölgesel yağlanma, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme de kullanılan radyo frekans yöntemi enerji yoğunluğu ve yüksek frekansı cilt derinliklerine kadar vererek yağların parçalanmasını ve buharlaşmasını sağlayarak bunun yanı sıra vakum masajı sayesinde dolaşımı hızlandırarak yağların lenf kanalları yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Böylece cildi sıkılaştırır ve şekil verir,son yıllardaki en etkili tedavi yöntemlerinden biridir, tedavi süresi bölgeye göre değişmektedir.

   
 • Ozon Sauna Odası
 • Ozon Oksijen terapisi vücutta iyileşmeyi hızlandırır ve hastalıklara sebep olan mikroorganizmaları ve toksinleri yok eder. Böylece vücudun toksinlerden arınmasına yardımcı olabilmektedir. Oksijen terapisi, hastalıklarla mücadele etmek, vücudu onarmak ve fonksiyonları iyileştirmek üzere vücudun kimyasını değiştirir. Bu nedenle, Laktik asiti parçalayarak kasların gevşemesini sağlar,Toksinleri okside ederek büyük organlar vasıtasıyla atılmasını sağlar,
  Kan dolaşımını artırarak incinmiş kasların daha çabuk iyileşmesini sağlar,Virüs,bakteri ve mantarları yok eder,Organların ve iç salgı bezlerinin metabolik süreçlerini hızlandırır,Daha temiz daha yumuşak yenilenmiş bir cilt sağlar,Hücrelerin nefes almasını normal hale getirir,Kronik yorgunlukların ve çevresel faktörlerden kaynaklanan rahatsızlıkların tedavi edilmesini sağlar,Bağışıklık sistemini güçlendirir,Vücudun doğal toksin arındırma(detoxification) sürecine yardım eder.

   
 • Vibro Plate
 • Vibrasyon uygulaması kasları, kas dokusunu, kemik yapısını ve eklem bağlarını güçlendirdiğinden, eklem sakatlanması riskini azaltılır. Ayrıca bu bölgelerde görülen hasarların daha kısa süre içinde onarılmasını kolaylaştırır. Genelde uygulanan kas güçlendirici spor programları ile birlikte uygulandığında, kasların çok daha kısa sürede güçlenmesine yardımcı olur. Bunun yanısıra tek başına kullanıldığında benzer etkiyi görmek mümkündür. Günde sadece 10 dakikalık bir uygulama ile vücudun her bölgesindeki kaslar güçlenmektedir.Geleneksel fitness (esneme/gevşeme) çalışmalarına uyum sağlayabildiği gibi, bu çalışmalarda ısınma ve soğuma programı olarak kullanılabilir. Step, Aerobics ve diğer fitness programlarından önce ısınma amacıyla kullanıldığında sporcuların ana çalışma programına ayıracakları zaman artmaktadır.Kas zafiyetini (atrophy) ve kas gevşekliğini (hypotonia) ortadan kaldırır, ağrıları azaltır, algılama sorunlarını (Proprioceptive disturbances) giderir. Tüm vücutta rahatlama yaratır. Kan dolaşımını düzenler, kemik erimesi (osteopsis) bozukluklarının düzeltilmesine katkı sağlar.Çalışma esnasında kalp atış hızı sabit kaldığından vücuda ilave yük getirmez. Vücutta sıvı birikmesini engeller, birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur. Serbest yağların parçalanmasını hızlandırır, en önemlisi kas yapısını geliştirdiği için bölgesel selülitleri giderir, vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur, selülit oluşumunu engeller. Vücuttaki tonik dengesini ayarlayarak dokuların sıkılığını arttırır.

   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net