Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
     
 • Kirpik Ekleme
 • Kişisel bakımlarınızın en önemli unsuru olarak sunulan yeniliklerden bir tanesi de takma kirpiklerdir.
  Takma kirpikleri, kendi kirpiklerinizden ayırt etmeniz zor. İsterseniz seçme sansınızda var birkaç günlük ve uzun süreli kullanım için farklı çeşit ve uygulamaları vardır. Parçalar halinde veya tek tek uygulanabilmektedir.
   
 • Kirpik Perması
 • Göze ve kirpiğe zarar vermeden kirpiklere kıvrıklığı verme işlemidir.

   
 • Kirpik Kaş Boyama
 • Açık renkli kirpikler ve kaşlarda belirgin ve renkli olması amacıyla yapılan saç ve ten rengine göre ayarlanabilen tüylere zarar vermeyen boyalardır.

   
 • Jelli Protez Tirnak Uygulaması
 • Protez tırnak bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. "Protez Tırnak Kimlere Uygulanabilir?" ilk akla gelen sorulardan biridir. Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem varsa, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor yada ikiye ayrılıyorsa, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor yada sürekli olarak tırnaklarınızı yemekten şikayet ediyorsanız protez tırnak sizin için eşsiz bir çözüm sunabilir. Protez tırnak sadece yukarda belirttiğiniz şikayetleri yaşayan kişilere değil, aynı zamanda estetik açıdan ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişilere de uygulanabilir. Protez tırnak uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kişinin parmak yapısı ve tırnak şeklidir. Uygulama yaklaşık 2,5 saat sürer fakat işlem tamamlandıktan sonra doğal tırnaktan asla ayırt edilemeyecek görünümde son derece doğal ve estetik yeni tırnaklar ortaya çıkar. Protez tırnak uygulamasında jelli,akrilik olmak üzere 2çeşiti vardır. Mavi Işık Güzellik salonları olarak biz daha çok yaklaşık 2 ay kullanım süresi olan jelli tekniğini kullanmaktayız. Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır.Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak asıl gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama yada yeme probleminiz varsa 2,5 - 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağı gibi bilgisayar, daktilo, araba kullanımı gibi işlemleri sakınmadan, rahatlıkla yapabilir. Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.
   
 • Kalıcı Frenç
 • Protez Tırnak işlemine tırnaklarınızın French Manikür olmasını istediğinizi belirtirseniz 2 saat süren bu işlem sonrasında sürekli 365 gün 24 saat ve hiçbir etkiyle bozulmayan French tırnaklara sahip olabilirsiniz. Protez Tırnaklarınızı jel sistem ile uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 1 ay boyunca sorunsuz ve kusursuz kullanabilirsiniz. Ancak bu 1 ayın sonunda kendi tırnağınız doğal olarak uzayacağı için 45 dk süren kısa bir bakım sonrasında oluşan boşluğa dip dolgusu adı verilen bir işlem uygulanır. Ve bu şekilde devam ederek çok temiz tırnaklara sahip olabilirsiniz
  El ve Ayak olmak üzere iki ayrı şekilde uygulatabilirsiniz.El ve ayaklarınızın sürekli 365 gün 24 saat bakımlı olmasını istiyorsanız yaptırdığınız manikür pedikür fiyatı yerine kalıcı french yaptırabilirsiniz..

   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net