Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 • Anti Aging Bakımlar
 • Çünkü her kadın eşsizdir.Büyüleyici bir görüntü için en iyi anahtar doğal olmak ve cazibeyi ortaya koyabilmek - kişisel özellikler daima ilgi çeker. Bu nedenle bir kadın olarak benzeriniz yoktur. Cildiniz de sizin gibi eşsizdir.
  Cildinizin bakım ihtiyaçları çok yönlüdür. Ruhsal ve bedensel dengeniz için en küçük detayına kadar planlanmış günlük bakım çok önemlidir.
  Güzellik, temizleme esnasında başlar.
  Yenilenmiş dört bakım sistemi, günlük bakım ve koruma için her cildin farklı bireysel ihtiyaçlarına cevap veriyor.
  Bütün bu tüm uygulama yöntemleri ile yaşlanmaya karşı koyabilir cildinizi toksinlerden arındırabilirsiniz.
  Anti-Aging kelime anlamı olarak "yaşlılığa karşı" demektir. Anti-Aging terimini tıbbi olarak, aktif tedbir alma veya koruyucu tıp olarak nitelendirebiliriz. Anti-Aging yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak ve vücudun bir bütün olarak orantılı ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır.

   
 • Oxi terapi Anti Aging Bakım
 • Şehir yaşamımın olumsuz etkileri sonucu oluşan mental,fiziksel dış aktiviteler,yorgunluk,konsantrasyon bozukluğu ve demotivasyon oksijen yetersizliğinin başlıca sonuçlarıdır. Oksijenterapi: '' YAŞAMA DAHA ÇOK YAŞ KATMAK,YAŞA DAHA SAĞLIKLI YAŞAM KATMAK'' olarak tanımlanır. Bu yüzden Oksijenle yapılan Anti Aging bakımlar daha genç sağlıklı ve parlak bir cilt elde etmek için yapılmaktadır.
   
 • Pepha Tightli Anti Aging Bakım
 • Pepha tight cilt bakımı alanında en son gelişmedir ve cildiniz için en iyi çözümdür.Pepha tight kozmetik ve dermatolojik konseptlerin birleşiminden ortaya çıkmıştır. Pepha tıght serisi ürünlerin kullanılması estetik ameliyat ihtiyacını ortadan kaldırır. Mikroalgea yosunun doğal özlerinden üretilmiştir. Bu yosunun özel medotlarla üretilmesi ürünün her zaman en üst düzey kalite ve saflıkta olmasını sağlamaktadır. Kullanıldığında bağ dokularını güçlendirir ve kolajen fiberlerini onarır.
   
 • Ampul Galvanikli Anti Aging Bakım
 • Bir tedavi ve dezenfeksiyon akımı olan Galvanic Akım vasıtasıyla, Laneche Ampul vitamin ürünleri cildin 6 kat derinliğine kadar ulaşarak, ürün bileşenlerinin etkilerini maksimum seviyede uygulayarak cilde gerekli bakımı yapar, nemlendirir ve kan dolaşımını artırarak, cildin parlak bir görünüm kazanmasını sağlarlar.
   
 • E Vitaminli Anti Aging Bakım
 • E vitamini antioksidan etkisi ile cildin yaşlanmasını önleme, zararlı dış etkenlerden koruma gibi önemli özeliklere sahip. Bu nedenle cilt bakımı yaparken yapacağınız seçerken içeriğinde hücre yenilenmesine yardımcı olan E vitamini bulunan ürünler masına özen göstermek, cilteki yaşlanma belirtilerini minimuma indirgeyecektir.
   
 • Collagen &Vitaminli Anti-Wrinkle Bakımı
 • Collagen ve vitamin bakımları Pro vitaminler ve derinlere işleyen bitki özlü mikro kolajenler, deri hücrelerini uyarır ve hücreler arasındaki bağları kuvvetlendirir. Collagen cildi sadece colagenle beslemekle kalmaz aynı zamanda derinin kendi ihtiyaç duyduğu colajeni üremesi işlemini hızlandırır. Çizgiler ve gözenekler gözle görünür biçimde azalır.Cilt esnekliğini kazandırır daha parlak ve daha ışıltılı bir cilt elde edersiniz.
   
 • D.N.A Anti Aging Bakım
 • D.N.A ürünleri ile yapılan bakımlar ve Yüz Liftingi, yüzde oluşan sarkma gevşeme, kırışıklık ve mevcut deformasyonları önleyen ve toparlayan bir yöntemdir. Ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır. Etkili olması için haftada 3 seans uygulama yapılır ilk haftadan sonra sonuç net bir şekilde gözle görülebilir
   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net