Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 • Yeniden Doğuş Canlandırıcı Bakımlar
 • Günde 2 kez yeniden doğmak için
  Saflığı yeniden keşfedin.Rahat nefes alabilen, tertemiz bir ciltten daha rahatlatıcı bir his var mı? Öyle bir temizlik ki, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedersiniz. Sizi gün boyu etkili yumuşak, aynı zamanda komple bir derin temizleme ile şımartıyor.Bakım sistemleri için en önemli hazırlıktır. Çünkü genç, taze ve ışıltılı bir görünüm kazanmak için ihtiyacı olan değerli bakım ürünleri sadece çok iyi temizlenmiş bir cilde nüfuz edebilir.

   
 • Retinollü Bakım
 • Retinollü bakım gevşek ve derin kırışıklıkları bulunan ciltlerde uygulanır. A vitaminin yoğun etkisi ve mikro kolajenlerin cildin derinlerine nüfuz etmesi ile cildin yapısını iyileştirir.Yosun özleri ile lifting sıkılaştırma etkisi yaratır. Seramid-Lipozom ile kombine edildiğinde etken maddelerin etkileri birkaç saatlik bir periyotta uzun vadeli etkiler yaratır.

   
 • Oksilife Bakım
 • Oksilife bakımı hücrelerin daha fazla oksijenle beslenmesi sağlayarak cilde taze ve ışıltılı bir yapı sağlar. Oksijen cildin derinlerine nüfuz ederken kolagen üretimi hızlandırır. Artan kolagen miktarı hücreler arasındaki boşlukları doldurur. Cildin kendisini yeniden yapılandırması sağlanır. Cilt taze ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

   
 • Ultrasound Bakımı
 • Ultrason peeling ile cilt temizliği için tarafından gerçekleştirilen bir işlemdir. Güvenli bir şekilde kirleri ve ölü hücreleri kaldırılması işlemi gerçekleştirilir. Ultrason hoş, doğal titreşimlerle, yumuşak bir şekilde cilt üzerinde çalışmaktadır peeling uygulamasını elektrik kullanmadan. Cihazın uygulaması hızlı ve cilt yenileme etkili ve derinlemesine temizlik ile derin cilt yenilenmesini sağlar. Gözlemlenebilir sonucu yenilenen ve tazelenmiş bir cilttir.
  Derin gözenek temizleme iyonlarının daha iyi geçişine izin verir ve cildi oksijenasyonu artırır. Bu işlem kozmetik işlemlerin daha fazla nüfus edebilmesi için olanak verir. Etkin maddelerin emilimini artırır hücre zarları geçirgenlik, kapasitesini artırır.
  a. görünür bir şekilde kozmetik girişimlerin etkinliğini artırır
  b. Kan damarları güçlendirir
  c. izleri yumuşatmak sürecinin hızlandırılması deforme dokuyu uyarır,
  d. Kırışıklıkları Ortadan kaldırır ve ileri oluşumunu engeller
  e. lenf dolaşımını artırmak, gözlerinin altında torbalar ve gölgeleri ortadan kaldırır
   
 • Galvanikli Bakım
 • Bir tedavi ve dezenfeksiyon akımı olan Galvanic Akım vasıtasıyla, Tüm Ampullerin ürünleri cildin 6 kat derinliğine kadar ulaşarak, ürün bileşenlerinin etkilerini maksimum seviyede uygulayarak cilde gerekli bakımı yapar, nemlendirir ve kan dolaşımını artırarak, cildin parlak bir görünüm kazanmasını sağlarlar.

   
 • Ampullü Bakımlar
 • Ampuller spesifik bir sonuç sağlayacak şekilde hazırlanmış yüksek konsantrasyonlu aktif içerikli sıvı bileşikleridir. Ampuller günlük rutin cilt bakımınızda kullanılabileceği gibi maskenin altında tamamlayıcı da olabilir.
  Special care hydratıng ampul: Cildi canlandırır elastiketi artırır,kırışıkları azaltır,cildi ışıltılı ve sıkı yapar.
  Special Care collagen ampul : Cildi yumuşak sıkı ve elastik yaparlar. Kolegen kırışıkları azaltır ve esneklik sağlar.
  Special Care lifting ampul: Protein ve bitki özleri bakımından zengin ampuldür. Sıkılaştırıcı ve yoğun lifting etkisi vardır.
  Special Care D.N.A ampul: Bio enerjetik bileşimi DNA içerir,hücreler arası metobolizimayı düzenler.
  Special Care Superior harmony ampul: Nemlendirici ve sıkılaştırıcı ampuller hava koşullarının zararlı etkilerinden ekstra bir koruma sağlar.Yaşlanma sürecini yavaşlatır.Sakinleştirici ve enfeksiyonlardan koruyucu etkisi vardır.
  Special Care Vitamin E ampul: Vitamin E Cildi nemlendirir, yumuşatır ve sakinleştirir. Cildi serbest radikallerden korur böylece cilt yaşlanmasını yavaşlatır.
  D.N.A.tight bakımları
  Geçmiş yılların miras bıraktığı genişlemiş gözenekleri D.N.A bakımı yardımı ile azaltın. Bu bakım kürü ile cildiniz derinden temizlenecek gözenekleriniz sıkılaşacak cilt yüzeyiniz pürüzsüzleşecek ve aydınlanacaktır.
   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net