Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 • Oksijen Gücü İle Hayata Devam Bakımları
 • Genç ciltlerin enerjisiz kalmak gibi bir sorunları yoktur.Cilt katmanlarında yeterli miktarda oksijen ve besin maddeleri bulunduğundan taze ve canlı görünümdeler.Olgun ciltlerde ise kan dolaşımı yeterli değildir.Cilt tabakalarındaki mikro damar ve dolaşım sistemi hasar gördüğünden epidermisin ihtiyacı olan oksijen ve besini sağlayamazlar.Sonuç olarak ciltte hücre bölünmesi önemli miktarda azalır,cilt incelir,kurulaşır ve kırışır,yaşlılık lekeleri meydana gelir.Olgun ciltlerin oksijen ve besin yetersizliği sonucu cilt formunu kaybeder.Kırışıklıklar ve lekelenmeler meydana gelir.Oksijen ise bu yorgun düşmüş cilt için bir hayat iksiridir,oksijen olmazsa metabolizma da olmaz.cilt sıkılığını kaybeder.Yorgun bir görünüm alır.Kırışıklık ve erken yaşlanma belirtileri meydana gelir.
  Oksijen terapi yönteminde özel formülü kozmetik ürünler ve saf oksijen epidermisin alt tabakasına verilir,aktif maddeler basınçlı oksijen cihaz sayesinde ciltte depolanır .Etkileri hemen görülür ve uzun süre kalıcıdır.Bu basınçlı oksijen uygulaması sayesinde,yorgun hücrelerde yepyeni bir yaşam,ciltte canlılık,yumuşaklık ve tazelik meydana gelir.İşlemden önce uygulanan ultrasound peeling yöntemi sayesinde epidermisin en üst tabakası atılır ve cilde oksijen verilerek bağışıklık sistemi kuvvetlendirilir.Akne,Leke ve cilt problemlerinde ve yara iyileşmelerinde güçlü bakım ve destekleyici tedavi sağlar.

   
 • Oxi Vital Bakımlar
 • Cildimiz kış ve yaz mevsiminde oluşan yorgunlukları oksijen-vitamin kürleri ile gidererek yaşlanmayı geciktirir. Yaşlanmanın ana sebebi olan kan dolaşımın yavaşlaması nedeniyle, cilt ihtiyacı olan oksijeni yeteri kadar alamıyor. Bu nedenle ciltte hücre bölünmesi, yenilenmesinin azalmasıyla birlikte kurumaya başlayıp ciltte ince kırışıklıklar daha sonra derin kırışıklıklar oluşuyor. Oksi-vitamin terapide yüze püskürtme yöntemi ile saf oksijen ve cildi besleyen tüm vitaminle direkt hedefe veriliyor. Oksi vitamin terapi ciltte canlılık tazelik ve ışıltılı bir parlaklık meydana geliyor.

   
 • Oxi Collagen Tight Bakımı
 • Oksijenin nefes alma gücüyle collagen elastin içeren bu yüksek performanslı cilt bakımı sayesinde cildiniz, zamanın ve çevrenin etkileri ile kaybetmeye başladığı kolagen proteinlerince beslenecek bu sayede cizgilenmelerinizde azalma gözlenip, daha pürüzsüs bir cilde sahip olacaksınız. Cildiniz sağlıklı parlak görüntüsüne kavuşurken sizde genç görünen cildinizin keyfini çıkaracaksınız

   
 • Oxi Anti Aging Bakım
 • Oxi Anti-Aging cilt bakımları hücrelerin daha fazla oksijenle beslenmesi sağlayarak cilde taze ve ışıltılı bir yapı sağlar. Oksijen cildin derinlerine nüfuz ederken kolagen üretimi hızlandırır. Artan kolagen miktarı hücreler arasındaki boşlukları doldurur. Cildin kendisini yeniden yapılandırması sağlanır. Cilt taze ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

   
 • Oxi Göz Bakımları
 • İğne kullanılmadan cildin en alt tabakasına, oksijenin basınç ile enjekte edilmesidir. Göz çevresi ve dudak kenarlarında kas hareketlerine bağlı olarak meydana gelmiş olan kırışıklıkları onarır bununla beraber ürünlerin içinde yer alan aktif maddelerin etkisi ile de cildi sıkılaştırır ve dolaşımı hızlandırır. Kürler halinde uygulanır.

   
   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net