Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 • Kalici Makyaj Nedir ?
 • Kalici makyaj diger ismiyle mikro pigment uygulamasidir. Kalici makyaj kisiye özel tek kullanimlik ignelerle islemin yapilmasidir. bu ürünler alerjik olmadigi gibi yüz ve vucut için özel tasarlanmistir, ve pigment maddeleri dogal maddelerden elde edilmistir .
  Kalici makyaj ürünlerinde katki ve koku maddeleri içermez. Kalici makyajin dövme islemiyle karistirilmamasi gerekmektedir tek farki ciltteki uzun süre kaliciligidir.
  Kalici makyaj uygulamasi ile her gün kalem rimel çekmenize yada kaslarinizla ugrasmaniza gerek kalmaz. ve ciltte uzun yillar dogal görünümünü korur.
   
 • Kalici Makyaj Güvenlimidir ?
 • Temiz bir ortamda çalisildigi sürece ve gerekli özen gösterildigi sürece güveli bir uygulamadir. tek kullanimlik kisiye özel ignelerin olmasi ve eldiven kullanilmasi en önemli kurallardan biridir. diger ekipmanlarin steril olmasida çok önemlidir.
  Öncelikle kisinin bu Uygulamaya uygun olup olmadiginin test edilmesi gerekir
  Makyaj Nedir?
  Makyaj sahip oldugumuz estetigi vurgulamak, farkinda bile olmadigimiz güzellikleri ortaya çikarmak için renklerin uyumundan yararlanma teknigidir. temel prensibin yerinde ve ortamina uygun olmasi fazla abartidan kaçinilmasi temiz ve kaliteli ürün kullanimi, yakisani seçebilmesi yas ve yüz tipinin belirtildigi gibi uygulanmasi gerekir.
  makyaj yaparken kullanilacak renkler fiziki yapimiza uygun olmakla birlikte kisiligimizide tamamlayici bir özellik tasimalidir. diger önemli bir husussa kisinin saç kesimi ve kiyafetinin uyumudur.
   
 • Kalici Kaş Uygulamasi Niçin Napilir ?
 • Seyrek kaslari siklastirmak kaslarin daha yogun olmasini gösterir. Tibbi bir nedenle kaslari çikmayanlara bozuk kas seklini düzeltmek ve istenilen sekli kasa vermek
  Eye-liner uygulamasi niçin yapilir ?
  Iddasiz gözleri ortayaçikarmak.Küçük gözleri daha büyük göstermek.Bitisik gözleri daha ayrik göstermek. Kalici Makyaj ile Dudak Sekillendirme Uygulamasi düzensiz dudak seklini düzeltmek. Dudaklara daha dolgun bir görünüm saglamak.Yara izlerini kamufle etmek. Dudaklari daha iyi tanimlayabilmek.
   
 • Kalici Makyaj Nasil Uygulanir ?
 • Kalici makyajda ilk etapda cilde lokal enestezi özellikli uyusturucu krem sürülerek cilt uyusturulur. sonrasinda kisiye özel igne hazirlanir ve ten rengine uygun pigmen boya seçilir. uygulamada cilt hafifçe kaldirilarak pigment maddesi cilde uygulanir. bu esnada hafif bir batma hissi duya bilir kisi.
  Kalici makyajda uygulama yaklasik2-3 saat sürmektedir. uygulamadan sonra dikkat edilmesi gerekenler, asiri günes isinlarina maruz kalmamak, solaryuma girmemek, ve sigara kullanmamak
  Makyajdan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?
  Makyaj yapilmadan önce cilt bakimi yapilmasi , yada zaman yoksa cildi temizleme sütü ile temizlenmesi. Kaslarin sekli bozuk ise alinmasi. ciltte killanma varsa (biyik gibi) agda yardimiyla tüyleri alinmasi gerekir. saçlari bone ile toplanir. yüz sekli belirlenir.
   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net