Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 • Peeling Sistemleri
 • Günümüzde ise peeling uygulamalarıyla derinin en üst tabakası uzaklaştırılarak hem kırışıklar ortadan kaldırılıyor. Hem de cilt rejuvinasyonu (yenilenmesi) sağlanmaktadır.
  Çevre etkilerinin cildimizin özellikle üst katmanlarında yaptığı hasarlar, lekeler, renk bozuklukları, ince kırışıklıklar, yumuşaklık ve nemliliğin kaybı, cildin matlaşması şeklinde kendini gösterir. Soymadan cilt yenileme yöntemleri cildin alt tabakalarında yarattıkları ısı etkisiyle kollajen sentezinde artış ile cilte sıkılaşma, derin kırışıklıklarda azalma ve sarkmalarda toparlanma yapabilirler. Peeling sistemleri hep bu ciltaltı kollagen yapımını uyaran sistemlerdir. Cildimizde zamanla oluşan bu hasarların tedavisinin tek şekli cildin soyularak yenilenmesidir.

   
 • Yüzeysel Peeling Bakımı
 • Yüzeysel peelingle ince kırışıklıklar yok edilirken aynı zamanda gözün dış kısmındaki kaz ayakları ve kaşların arasındaki kırışıklıklar ortadan kaldırılıyor.
  Derinin en üst tabakası birkaç gün içinde dökülüyor.
   
 • Mikro Peeling Bakımı
 • Yüzeydeki pürüzleri azaltıyor cildi yumuşatıyor, gözenekleri küçültüyor ve azaltıyor. Mikropeelingle de yüzeysel deri tabakası dökülür ama dökülme diğer peeling yöntemlerindeki kadar belirgin değildir.
   
 • Ultrasound Bakımı
 • Ultrason peeling ile cilt temizliği için tarafından gerçekleştirilen bir işlemdir. Güvenli bir şekilde kirleri ve ölü hücreleri kaldırılması işlemi gerçekleştirilir. Ultrason hoş, doğal titreşimlerle, yumuşak bir şekilde cilt üzerinde çalışmaktadır peeling uygulamasını elektrik kullanmadan. Cihazın uygulaması hızlı ve cilt yenileme etkili ve derinlemesine temizlik ile derin cilt yenilenmesini sağlar. Gözlemlenebilir sonucu yenilenen ve tazelenmiş bir cilttir.
  Derin gözenek temizleme iyonlarının daha iyi geçişine izin verir ve cildi oksijenasyonu artırır. Bu işlem kozmetik işlemlerin daha fazla nüfus edebilmesi için olanak verir. Etkin maddelerin emilimini artırır hücre zarları geçirgenlik, kapasitesini artırır.
  a. görünür bir şekilde kozmetik girişimlerin etkinliğini artırır
  b. Kan damarları güçlendirir
  c. izleri yumuşatmak sürecinin hızlandırılması deforme dokuyu uyarır,
  d. Kırışıklıkları Ortadan kaldırır ve ileri oluşumunu engeller
  e. lenf dolaşımını artırmak, gözlerinin altında torbalar ve gölgeleri ortadan kaldırır
   
  Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net