Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 • Oxilife ile Anti-Wrinkle Bakımı
 • Oxlife ile anti-wrinkle bakımları hücrelerin daha fazla oksijenle beslenmesi sağlayarak cilde taze ve ışıltılı bir yapı sağlar. Oksijen cildin derinlerine nüfuz ederken colagen üretimi hızlandırır. Artan colagen miktarı hücreler arasındaki boşlukları doldurur. Cildin kendisini yeniden yapılandırması sağlanır. Cilt taze ve ışıltılı bir görünüm kazanır.
   
 • Q 10 ile Anti-Wrinkle Bakımı
 • Eğer cilt dayanıklığını ve esnekliğini kaybediyorsa bunun sebebi vücudun ürettiği bir yardımcı enzim olan Q 10 in yeterince bulunmamasıdır. Q 10 yardımcı enzimi hücrelerin kendilerini yenileme ve çoğalmalarını sağlayan yardımcı enzimdir. Bu yardımcı enzim eğer vücutta yeterince bulunmuyorsa hücre yenilenmesi yavaşlatır. Q 10 nutri lift anti-wrinkle bakımları ile bu yardımcı enzim ile ihtiyaç duyduğu enzim verilir ve aynı zamanda vücudun bu enzimi yeniden üretmesi sağlanır. Cildin var olan çizgilerini yumaşatır ve yeni yeni çizgi olumuşunu engeller.
   
 • Collagen & Vitaminli Anti-Wrinkle Bakımı
 • Collagen ve vitamin bakımları Pro vitaminler ve derinlere işleyen bitki özlü mikro kolajenler, deri hücrelerini uyarır ve hücreler arasındaki bağları kuvvetlendirir. Collagen cildi sadece colagenle beslemekle kalmaz aynı zamanda derinin kendi ihtiyaç duyduğu colajeni üremesi işlemini hızlandırır. Çizgiler ve gözenekler gözle görünür biçimde azalır.Cilt esnekliğini kazandırır daha parlak ve daha ışıltılı bir cilt elde edersiniz.
   
  Ana Sayfa Ankara İzmir Antalya Konya

  ©2011 Mavi Işık Plus - Powered By Maviisik.net